Titles you rated
South Korean ForeignersRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Secret TerriusRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.0