Titles you rated
Hijack 1971Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
AmbulanceRated ★ 4.0
MorbiusRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0