Titles you rated
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5