Movies
Ratings
249
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 2.5
A DayRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
The Light Between OceansRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 3.5
LifeRated ★ 0.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5