Titles you rated
GalileoRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0