Titles you rated
TakenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5- The Last Man on EarthRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0