Movies
Ratings
207
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0