Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
K-On! The MovieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 1.5- Delicious in DungeonRated ★ 4.0
SleepRated ★ 1.0
Happy Death DayRated ★ 0.5
Annabelle: CreationRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 2.0