Series
Ratings
209
Asobi AsobaseRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 5.0
Magic LampRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 1.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0