Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Honey Don't!Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
The Final PieceRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0