Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0