Titles you rated
MementoRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5