Titles you rated
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5