Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
PadakRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0