Titles you rated
One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Tiny Pretty ThingsRated ★ 2.5
The SocietyRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 4.5
Dirty JohnRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 2.5