Titles you rated
Before MidnightRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0