Series
Ratings
13- Gourmet Road Season 2Rated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 4.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0