Movies
Ratings
334
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.5
TenetRated ★ 1.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5