Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.5- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
House of NinjasRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 4.0