Series
Ratings
20
School 2013Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
HealerRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0