Movies
Ratings
95
Ready Player OneRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0