Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 1.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5