Titles you rated
Likeable or NotRated ★ 4.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.5
Medical Top TeamRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5- Super RookieRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5