Movies
Ratings
67
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0