Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0