Movies
Ratings
1009
The Act of KillingRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.5
Inland EmpireRated ★ 5.0
The MonkRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
ShameRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 0.5
Lemonade MouthRated ★ 1.5
Ants in the PantsRated ★ 0.5
L'Amour FouRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 4.0
The Old Man and the SeaRated ★ 2.5- Sophie's ChoiceRated ★ 5.0
From Here to EternityRated ★ 4.5
SleepoverRated ★ 2.0
Sweet Home AlabamaRated ★ 3.0
40 Days and 40 NightsRated ★ 3.0