Movies
Ratings
468
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
CodaRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 2.0
On the Basis of SexRated ★ 2.0
Morning GloryRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Status UpdateRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Love the Way You AreRated ★ 2.5