Series
Ratings
131
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.0
Zettai KareshiRated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Code Blue Season 2Rated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5