Movies
Ratings
1466
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 3.0
At Eternity's GateRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.0
Mile 22Rated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
LeviathanRated ★ 3.0
KilimanjaroRated ★ 3.0- How Much Do You Love Me?Rated ★ 3.0
Age of Uprising: The Legend of Michael KohlhaasRated ★ 3.0
Romance JoeRated ★ 3.0
Escape from L.A.Rated ★ 3.0
TorqueRated ★ 3.0
Deuce Bigalow: Male GigoloRated ★ 3.0
Sweet Home AlabamaRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 3.5
ArbitrageRated ★ 4.0