Movies
Ratings
343
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0