Movies
Ratings
511
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
After YangRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0