Movies
Ratings
419
Remember the TitansRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Last PresentRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0