Series
Ratings
26
Heroes RebornRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0