Movies
Ratings
587
War DogsRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
LionRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
The BFGRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5