Titles you rated
PeninsulaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The MegRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5