Series
Ratings
92
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
The RipperRated ★ 3.0
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
My NameRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0