Titles you rated
50/50Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 1.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5