Titles you rated
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5