Movies
Ratings
583
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0