Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.5
The ImaginaryRated ★ 2.0
Hard TruthsRated ★ 5.0
Father And DaughterRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0