Movies
Ratings
352
GattacaRated ★ 4.5
PawnRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0