Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Men of PlasticRated ★ 1.0
ElioRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 2.0
The Devil's DealRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5