Movies
Ratings
246
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Royal AffairRated ★ 5.0
Beethoven's 2ndRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 0.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Bewitching AttractionRated ★ 2.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
Chinese ZodiacRated ★ 2.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 4.0
The Nutty ProfessorRated ★ 4.0
Johnny EnglishRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 4.5