Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0