Movies
Ratings
210
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.0
American History XRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0