Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
SelenaRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 1.5
Emily the CriminalRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5