Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0