Movies
Ratings
189
JudyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Mary ShelleyRated ★ 5.0
Opening NightRated ★ 5.0
A Dangerous MethodRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 3.5
Ashes of TimeRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0- Habitual SadnessRated ★ 4.0
The MurmuringRated ★ 4.5
ArdorRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
Elephant SongRated ★ 4.0
Late SpringRated ★ 5.0
Wanee & JunahRated ★ 4.0