Titles you rated
JejoongwonRated ★ 4.5
1% of AnythingRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 4.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Strongest DeliverymanRated ★ 2.5
The Red TeacherRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0