Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0